Ivana Mixová

Špičková kosmetická
péče ve spojení
s francouzskou kosmetikou

Ivana Mixová

kosmetička a majitelka salonu

Odbornost • Empatie • Vědomý dotek

Ve svých ošetřeních se zaměřuji na kompletní péči o pleť. Můžete očekávat profesionální přístup, precizně odvedenou práci a odborné poradenství. Ošetření prokládám relaxačními rituály. Vychutnáte si například masáž rukou, hlavy nebo dechový rituál. Kromě špičkové péče o pleť si dopřejete i výjimečný zážitek. Zážitek, který Vám pomůže uvolnit se, zrelaxovat a nabrat energii.

Účinnost • Buněčná terapie • Řešení kožních problémů

Výjimečné výsledky v péči o pokožku.

Francouzská kosmetika GERnétic nabízí vysoce účinnou péči o obličej a tělo. Dosahuje mimořádných výsledků při ošetřování akné, vrásek, jizev, rozšířených žilek, pigmentací, ekzémů nebo přecitlivělé pleti. Účinnost přípravků spočívá především v používání biotechnologií při jejich výrobě a využití buněčné terapie, tj. doplnění výživných látek buňkám pokožky. Pomocí speciálních nosičů jsou buňkám kůže dopraveny vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, vyživují je a zpomalují tak procesy stárnutí.

GERnétic je kosmetická péče, která neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů.

Domácí péče

Výsledků dosáhneme při pravidelné péči přípravky GERnétic každý den.

Minimální základní péče na doma je čistící mléko, pleťová voda a krém pro udržení dobrého stavu pleti mezi ošetřeními.
Přípravky GERnétic nekombinujte s jinými kosmetickými výrobky. Každá značka má svoji filozofii a pracuje na určitém základu. Střídání přípravků různých firem snižuje účinnost produktů.

Regenerační a výživné produkty GERnétic stačí aplikovat ve velmi malém množství.

Produkty

Služby a ceník

zobrazit více

Fotogalerie

zobrazit více